top of page

Hakkımızda

image1.png

College Coach International; global eğitim bakış açısıyla öğrencilere bireysel yaklaşımlar sunan, potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak onları maksimum seviyeye çıkarmalarına katkı sağlayan, kariyer planlamaları esnasında onlara "KOÇLUK" yaparak yol haritalarını belirlemelerinde yardımcı olan bir dünya kuruluşudur.

Alanında uzmanlaşmış güçlü profesyonel kadrosu, yaygın networkü ve güçlü çözüm ortaklarıyla siz sevgili öğrencilerimizi bilim, sanat, spor, akademik ve sosyal alanlarda  hem hayal ettikleri üniversitelere hem de hayata hazırlıyoruz.

Şebnem TEZCANLI -- Kariyer Danışmanı/Psikolog

1993 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü’nden mezun olan Şebnem Tezcanlı, 1996-2000 yılları arasında Almanya’da ‘Münih Psikolojik Danışma Merkezi’nde Türk aileleri ve çocukları ile çalışmalar yaparak terapi eğitimi aldı. İstanbul’a dönerek 2000-2010 yılları arasında ergenler ve aileleri ile ‘Nisan Psikolojik Danışma Merkezi’nin kurucusu Şeyma Doğramacı ile çalıştı. Aldığı birçok profesyonel eğitim arasında öne çıkanlar; Prof. Dr. Kadir Özer liderliğindeki Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Sibel Erenel’in Çözüm Odaklı Terapi ve Deniz Altınay tarafından yapılan Psikodrama Eğitimidir. 

College Coach Yurtdışı Eğitim ekibinin aktif bir üyesi olarak çalışmalarına Kariyer danışmanlığı alanında devam etmektedir. 2017 yılından bu yana Çocuk Eğitim Derneği’nde Aile Eğitimi Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Common Purpose Türkiye / Ortak İdealler Derneği ve Türkiye Psk. Derneği’nin  üyesidir. Evli ve ikiz kızları olan Şebnem, İngilizce ve  Almanca bilmektedir.

sebnem.jpg

Mesut ARSLAN -- Sanat ve Spor Danışmanı

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamlayan Mesut Arslan, yüksek lisans eğitimi Arel Üniversitesinde Grafik Tasarım üzerine yapmıştır. 

 

COLLEGE COACH bünyesinde 2016 yılından beri SANAT ve SPOR danışmanlığı yapmaktadır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere KURUMSAL İLETİŞİM,MARKETİNG-BRANDİNG alanlarında danışmanlık vermektedir.

Evli ve 3 çocuk babası olan Mesut Arslan profesyonel olarak masa tenisi, basketbol ve güreş yapmaktadır.

İNGİLİZCE, FRANSIZCA ve RUSÇA bilen MESUT ARSLAN, birçok uluslararası etkinlikte organizatör olarak aktif rol almıştır.

mesut.jpg

Ömer Faruk GÜRHAN -- IT Direktörü

Lisans eğitimini Muğla ünv biyoloji yüksek dereceyle  tamamlayan Ömer faruk GÜRHAN, yüksek lisans eğitimini Fırat Üniversitesinde Mikro biyololoji üzerine tamamlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı kapsamında yeni mikro fungus canlı türleri buluşları yapmış, Amerikada  ise teknoloji firmasında çalışmıştır.

Uzun yıllardır Türkiyenin En büyük eğitim kurumlarında 17 yıl Eğitim Teknolojileri bölümünü yürüttükten sonra aralıklarla Amerika ve Avrupaya  girederek yeni  teknlojilerinin eğitime uyarlaması  çalışmalarında bulunmuştur.

COLLEGE COACH bünyesinde 2022 yılından beri IT direktörlüğü ve danışmanlığı yapmaktadır. 

Evli ve 3 çocuk babası olup ingilizce bilen Ömer faruk GÜRHAN bir çok IT bilgisayar ve teknoloji alnında ödüller almış ve organizasyonlarda aktif rol almıştır.

IMG_8491.jpg
bottom of page